O NAS

O nas

Fizjopomoc Medical Center  powstało z myślą o ludziach potrzebujących wszechstronnej pomocy związanej z dysfunkcjami narządu ruchu. Do problemów naszych Pacjentów podchodzimy w sposób holistyczny, ponieważ powrót do pełnego zdrowia uwarunkowany jest zachowaniem równowagi pomiędzy zdrowiem fizycznym i emocjonalnym. Korzystamy z różnych form fizjoterapii i osteopatii a poprzez łączenie kilku technik uzyskujemy znacznie szybciej oczekiwane efekty.
Zwracamy uwagę na styl życia i zachęcamy do poprawy jego jakości w każdej dziedzinie 🙂

Zaufanie i zadowolenie naszych Pacjentów sprawia, że praca staje się naszą pasją, dzięki której czerpiemy energię i motywację do działania!


Nasz zespół :

  • dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi spełniały najwyższe standardy, a Pacjent wracał do zdrowia w atmosferze zaufania
  • na bieżąco śledzi postęp wiedzy medycznej na rynku światowym
  • aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczy w kongresach i konferencjach oraz odbywa staże w renomowanych europejskich centrach medycznych

Rafał Antczak

Rafał Antczak

Rafał Antczak

Dyplomowany fizjoterapeuta i terapeuta manualny z 10 - letnim stażem.
Uczestnik wielu kursów związanych z branżą fizjoterapeutyczną jak również organizator konferencji o tej tematyce.
Absolwent Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii.
Były siatkarz, fizjoterapeuta prowadzący zawodników najwyższej klasy, m.in. polską REPREZENTACJĘ MĘŻCZYZN W PIŁCE SIATKOWEJ podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie czy siatkarki CHEMIKA POLICE, z którymi zdobył 4 tytuły Mistrza Polski oraz 3 Puchary Polski. Współpracował również z REPREZENTACJĄ POLSKI KOBIET w Piłce Siatkowej. Ogromne doświadczenie zdobyte w sporcie, wykorzystuje na co dzień, podejmując indywidualną współpracę ze sportowcami różnych dyscyplin.
W wolnych chwilach sięga po książki z dziedziny psychologii, coachingu i motywacji. Jego motto życiowe to lubiony cytat: „ Nie rodzimy się ze zdolnościami. Nie ma genów odpowiedzialnych za talent lub jakieś umiejętności. Nabywamy je. Możesz nauczyć się wszystkiego”. (M. Grzesiak)


Damian Stucki

Damian Stucki

Damian Stucki

Magister fizjoterapii, absolwent renomowanej Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii.

Były piłkarz, którego kontuzja zmusiła do przerwania kariery sportowej, zafascynowany pracą fizjoterapeuty od czasu gdy sam rozpoczął proces rehabilitacji. Swój życiowy plan – niesienia pomocy drugiej osobie - realizuje z wielką pasją. Jak mówi, największą presję w oczekiwaniu na szybki powrót do zdrowia wytwarza środowisko sportowe, z którego sam się wywodzi, dlatego jego Pacjent może być pewien, że zostanie otoczony fachową a zarazem możliwie najszybszą w skutkach opieką oraz znać będzie poprawną technikę ćwiczeń wspomagających rehabilitację jak i zasady ich wykonywania.

 


Alicja Kita

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, uczestniczka wielu kursów, m.in. kinesiology taping, PNF, neuromobilizacje.
Obecnie kształci się w systemie terapii Manualnej Holistycznej Andrzeja Rakowskiego, który zainspirował ją do odkrywania potencjału drzemiącego w człowieku i korzystania ze zjawiska reaktywności organizmu na stosowane bodźce terapeutyczne.
W trakcie studiów angażowała się chętnie w pomoc i organizację imprez sportowych dla osób niepełnosprawnych i triathlonistów.
Swoje doświadczenie wykorzystała pracując m.in. z grupą baletową Opery na Zamku w Szczecinie, a głównie jako fizjoterapeutka piłkarzy ręcznych SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN.


Marta Chomik

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Posiada też tytuł zawodowego technika masażysty uzyskany w Wojewódzkim Zespole Szkół Policealnych w Szczecinie.
Fizjoterapia to jej pasja, dlatego dąży do ciągłego rozwoju zawodowego, zdobywając nowe umiejętności i kwalifikacje. Jest osobą otwartą, co ułatwia jej nawiązywanie serdecznych relacji, szczególnie z najmłodszymi Pacjentami. Lubi wyzwania - im trudniejszy przypadek tym większa satysfakcja z osiąganych wyników.


Paweł Bogucki

Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu(kierunek fizjoterapia). Uczestnik wielu kursów i warsztatów związanych z rehabilitacją i fizjoterapią. Obecnie student drugiego roku Medycyny Osteopatycznej w Akademii Osteopatii. Doświadczenie zdobywał m.in. na oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w 109 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią w Szczecinie. Od kilku lat „wspomaga masażem” piłkarzy nożnych POGONI SZCZECIN.
Jego hobby to medycyna sportowa, ortopedia i traumatologia, najczęściej relaksuje się przy dobrej lekturze.


Małgorzata Dudzińska

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Ukończyła m.in. kurs pinoterapii, suchego igłowania, masażu tkanek głębokich, funkcjonalnej terapii trzewi, refleksoterapii stóp.

Od dziecka zafascynowana możliwościami ludzkiego organizmu (przez wiele lat trenowała jiu-jitsu). Wciąż, z coraz większą pasją i świadomością rozwija umiejętności pracy z ciałem i emocjami... zaczynając od siebie


Damian Ulewski

Magister fizjoterapii, absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, uczestnik wielu kursów, m.in. Terapii Manualnej wg koncepcji Maitland i wg Briana Mulligana. Doświadczenie zdobywał w pracy ze sportowcami na najwyższym szczeblu (fizjoterapeuta piłkarzy ręcznych PGNiG Superligi Mężczyzn i Reprezentacji Polski Kobiet w Kolarstwie Torowym) oraz w Centrum Medycznym Dom Lekarski.