dr n. med. Bartosz Kruk

Lekarz ortopeda

Jest lekarzem specjalistą w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej SPSK1 w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Klinice Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu PUM. W 2016 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy: „Analiza wybranych czynników biorących udział w rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawów biodrowych“.

W codziennej praktyce zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem zachowawczym jak i operacyjnym dysfunkcji narządu ruchu: stanów pourazowych i przeciążeniowych, choroby zwyrodnieniowej stawów, wad postawy, osteoporozy, deformacji kończyn, uszkodzeń i zespołów bólowych kolana, stawu skokowego i stopy.

Szczególnie interesuje się leczeniem wad stóp (płaskostopie, paluch koślawy, stopa końsko-szpotawa), dysplazji stawów biodrowych, skoliozy oraz zabiegami artroskopowymi stawu kolanowego oraz skokowego (naprawy łąkotek, rekonstrukcja ACL, chrząstki stawowej).

Zajmuje się także medycyną sportową: leczeniem urazów i kontuzji; dodatkowo orzeka o zdolności do uprawiania sportu przez dzieci i młodzież do ukończenia 21. roku życia.

Przyjmuje w gabinecie osoby dorosłe, jak i dzieci w każdym wieku. Przeprowadza badania preluksacyjne bioderek noworodków i niemowląt wraz z oceną USG. Wykonuje także badania USG narządu ruchu, a także podaje leki dostawowo i okołostawowo pod kontrolą USG („blokady” oraz PRP).

Ortopeda Szczecin - Bartosz Kruk
Bartosz Kruk - Lekarz ortopeda

Bartosz Kruk

Specjalista od:

  • Ortopedia
  • Ortopeda dziecięcy
  • Preluksacja (USG bioderek)
  • Medycyna sportowa
  • Badania USG narządów ruchu
  • Wady postawy

Informacje:

Fizjo Pomoc Medical Center 
ul. Witkiewicza 61
71-125 Szczecin

+48 536 165 095
kontakt@fizjo-pomoc.pl

Fizjoterapia Szczecin
Fizjoterapia i rehabilitacja

Czy przebyłeś uraz, po którym ciężko wrócić do normalnego życia?
Twoim zajęciom towarzyszy nieprzyjemny ból i dyskomfort?
Fizjoterapia to skuteczny sposób na powrót do zdrowia.

PolishUkrainianEnglishGerman