Piotr Modliborski

Specjalista Ortopedii i Traumatologii. Ortopeda dziecięcy. Chirurg barku, kolana, stopy i stawu skokowego 

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu dzieci i dorosłych. Wykonuje szeroki zakres zabiegów ortopedycznych, w szczególności: artroskopie i rekonstrukcje pourazowe stawów, leczenie uszkodzeń chrząstki stawowej, operacyjna korekcja deformacji kończyn, resekcja zmian nowotworowych. Jego szczególne zainteresowania w dziedzinie zabiegowej to: rekonstrukcja obrąbka stawowego i stożka rotatorów stawu ramiennego, rekonstrukcja łąkotek, więzadła krzyżowego przedniego oraz więzadła udowo- rzepkowego stawu kolanowego.

Ponadto zajmuje się diagnostyką i leczeniem dzieci w każdym wieku. Wykonuje badanie preluksacyjne u niemowląt. Dokonuje oceny i kwalifikacji do leczenia pacjentów ze skoliozą kręgosłupa. Przeprowadza zabiegi operacyjne dzieci z deformacjami kończyn takimi jak: stopy płasko – koślawe, koślawość kolan, pourazowe deformacje osi kończyn, nierówność kończyn, chód na palcach.

Wykonuje resekcje zmian nowotworowych w obrębie narządu ruchu. W leczeniu zachowawczym zmian zwyrodnieniowych oraz przeciążeniowych stosuje iniekcje
do- i około stawowe przy użyciu kwasów hialuronowych oraz osocza bogatopłytkowego PRP pod kontrolą USG.

Lekarz Piotr Modliborski jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia medyczne ukończył w 2008 roku. Następnie rozpoczął specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu W Klinice Ortopedii i Traumatologii PUM.

W trakcie rezydentury odbył dwumiesięczny staż na Oddziale Ortopedycznym w Mediolanie, gdzie poszerzał swoją wiedze głównie w zakresie chirurgii barku.
Po zdanym egzaminie w 2017 roku rozpoczął pracę na Oddziale Ortopedycznym w Szpitalu Wojskowym w Żarach.

Od 2018 roku pracuje w Klinice Ortopedii Dziecięcej i Onkologii Narządu Ruchu PUM w SPSK-1. Oprócz pracy na oddziale i bloku operacyjnym , przyjmuje również w przychodni przyklinicznej Szpitala na Uni Lubelskiej .

Od 2019 roku rozpoczął współprace z AMC Art Medical Center gdzie wykonuje zabiegi operacyjne.

Ortopeda i traumatolog Piotr Modliborski Szczecin
Piotr Modliborski - Ortopeda, Traumatolog, Chirurg

Piotr Modliborski

Specjalizacja:

  • Ortopedia
  • Ortopeda dziecięcy
  • Traumatologia
  • Chirurg barku
  • Chirurg kolana
  • Chirurg stopy
  • Chirurg stawu skokowego

Informacje:

Fizjo Pomoc Medical Center 
ul. Witkiewicza 61
71-125 Szczecin

+48 536 165 095
kontakt@fizjo-pomoc.pl

Fizjoterapia Szczecin
Fizjoterapia i rehabilitacja

Czy przebyłeś uraz, po którym ciężko wrócić do normalnego życia?
Twoim zajęciom towarzyszy nieprzyjemny ból i dyskomfort?
Fizjoterapia to skuteczny sposób na powrót do zdrowia.

PolishUkrainianEnglishGerman