Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta: fizjoterapia lub rehabilitacja

Na pierwszej wizycie terapeuta zlokalizuje problem lub przyczynę dyskomfortu i zaproponuje odpowiednią formę terapii.

Jak wygląda  pierwsza wizyta u fizjoterapeuty?

Na początku wizyty możesz spodziewać się wywiadu, dzięki któremu Twój fizjoterapeuta wybierze idealną terapię, skrojoną pod Twoje potrzeby. Dzięki temu czas, który włożysz w zabiegi będzie w pełni wykorzystany.  Jeśli posiadasz dokumentację medyczną, przynieś ją na pierwszą wizytę w naszej placówce. Zabierz ze sobą też wygodny, niekrępujący ruchów strój sportowy. 

Rehabilitacja w Szczecinie

Rehabilitacja medyczna i fizjoterapia cieszą się dużą popularnością wśród osób, które z różnych przyczyn potrzebują pomocy w przywróceniu sprawności fizycznej. Fizjo Pomoc w Szczecinie pomaga w powrocie do zdrowia po urazie, zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa, zwiększenie ruchomości stawów czy pomoc w walce z obrzękami – w gabinecie rehabilitanta oraz fizjoterapeuty możesz pozbyć się tych i wielu innych problemów.

Twoja sprawność i samopoczucie jest w zasięgu ręki!

Rehabilitacja Szczecin pozwala na częściowe lub całkowite przywrócenie sprawności fizycznej i psychicznej. W gabinecie wykwalifikowanego rehabilitanta możesz spodziewać się opieki, która pozwoli na o wiele lepsze funkcjonowanie i komfort w codziennym życiu.

Naszym celem jest holistyczne zaopiekowanie się każdym pacjentem, aby wyciągnął z zabiegów maksymalne korzyści.

Do naszych gabinetów trafiają pacjenci, którzy wskutek choroby, powikłań po leczeniu lub wszelkich urazów mają trudność z powrotem do codziennego życia i wymagają rehabilitacji. Dbamy o takie dobranie terapii, aby problemy zdrowotne nie powtórzyły się w przyszłości.

Fizjoterapia Szczecin
Zadzwoń: 536 165 095

Fizjo-Pomoc Medical Center wykonuje następujące zabiegi: 

Decydując się na zabieg w naszym gabinecie wybierasz spośród szeregu skutecznych zabiegów, przeprowadzanych przez najwyższej klasy specjalistów. Zabiegi, które przeprowadzamy są wykonywane w czystych, profesjonalnych gabinetach zaopatrzonych w niezbędny sprzęt.

Fizjo-Pomoc Szczecin
Fizjoterapia i rehabilitacja

Czy przebyłeś uraz, po którym ciężko wrócić do normalnego życia?
Twoim zajęciom towarzyszy nieprzyjemny ból i dyskomfort?
Fizjoterapia to skuteczny sposób na powrót do zdrowia.