Analiza składu masy ciała Szczecin

Analiza składu masy ciała pozwala kontrolować nie tylko masę ciała, ale również jej podział na masę tłuszczową (masa tkanki tłuszczowej) i masę beztłuszczową (masa mięśni, wody i kości). 

Jaki jest cel analizy składu masy ciała?

Stosując specjalistyczne wagi diagnostyczne w kilka sekund określa się szczegółowe dla każdego pacjenta parametry. Celem takiego badania jest ustalenie indywidualnego planu żywienia oraz monitorowanie efektów dietoterapii.

Chcesz wiedzieć więcej o analizie składu masy ciała w Szczecinie?

Nasi specjaliści w Szczecinie są do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultacje lub masaż relaksacyjny.

Decydując się na zabieg w naszym gabinecie wybierasz spośród szeregu skutecznych zabiegów, przeprowadzanych przez najwyższej klasy specjalistów. Zabiegi, które przeprowadzamy są wykonywane w czystych, profesjonalnych gabinetach zaopatrzonych w niezbędny sprzęt.

Nasi specjaliści od profesjonalnej analizy składu masy ciała:

  • Łukasz Ho Thanh
    Specjalista dietetyki funkcjonalnej, trener personalny i wykładowca. Absolwent międzynarodowej akademii fitnessu i aerobiku IFAA oraz amerykańskiego uniwersytetu medycyny funkcjonalnej Functional Medicine University. 

W ramach fizjoterapii i rehabilitacji wykonujemy w mieście Szczecin następujące usługi: 

Fizjoterapia Szczecin
Fizjoterapia i rehabilitacja

Czy przebyłeś uraz, po którym ciężko wrócić do normalnego życia?
Twoim zajęciom towarzyszy nieprzyjemny ból i dyskomfort?
Fizjoterapia to skuteczny sposób na powrót do zdrowia.