Fizjoterapia Szczecin

Przebyłeś ciężki uraz, po którym ciężko Ci wrócić do normalnego życia? Twoim codziennym zajęciom towarzyszy ból i dyskomfort? Fizjoterapia może być jedynym skutecznym sposobem na powrót do zdrowia. Czy wiesz, na czym polega profesjonalna fizjoterapia? 

Fizjo-Pomoc to klucz do lepszego samopoczucia

Fizjoterapia jest jedną ze składowych rehabilitacji. Obejmuje wyłącznie fizyczne działania, które służą przywróceniu sprawności fizycznej. 

Fizjoterapia to usługi, które mają na celu przede wszystkim przywracanie, rozwijanie i utrzymywanie sprawności fizycznej pacjentów. Jest wskazana, jeśli doznałeś urazu który negatywnie wpłynął na Twoje życie. 

W ramach naszego gabinetu fizjoterapii oferujemy: fizjoterapię dla dorosłych, fizjoterapię kobiecą, fizjoterapię dla dzieci i młodzieży, fizjoterapię dla osób starszych.

Zalety stosowania fizjoterapii

Zalety, które daje fizjoterapia można mnożyć. Profesjonalny fizjoterapeuta dysponuje narzędziami i umiejętnościami, przynoszącymi ulgę pacjentom cierpiącym na następujące schorzenia i dolegliwości:

Jak wygląda fizjoterapia dla kobiet w Szczecinie (video)?

Więcej informacji o rehabilitacji uroginekologicznej (dla kobiet) znajdziesz tutaj: fizjoterapia kobieca.

Jak wygląda wizyta u fizjoterapeuty?

Na początku wizyty możesz spodziewać się wywiadu, dzięki któremu Twój fizjoterapeuta wybierze idealną terapię, skrojoną pod Twoje potrzeby. Dzięki temu czas, który włożysz w zabiegi będzie w pełni wykorzystany. 

Jeśli posiadasz dokumentację medyczną, przynieś ją na pierwszą wizytę w naszej placówce. Zabierz ze sobą też wygodny, niekrępujący ruchów strój sportowy. Przeczytaj więcej o pierwszej wizycie u fizjoterapeuty.

Skuteczny fizjoterapeuta w Szczecinie

Fizjoterapia to dynamicznie rozwijająca się metoda leczenia, która polega głównie na stosowaniu bodźców na organizm człowieka. Fizjoterapia jest skuteczna w celu usuwania urazów i dolegliwości bólowych oraz przywracania sprawności ruchowej. Fizjo-Pomoc w mieście Szczecin oferuje pacjentom szerokie spektrum działań fizjoterapeutycznych, prowadzonych przez doświadczonych fizjoterapeutów.

Jedną z popularnych technik fizjoterapii jest terapia manualna, którą również oferujemy naszym pacjentom w Szczecinie.

Pierwsza wizyta u fizjoterapeuty nie wymaga specjalnych przygotowań

Fizjoterapia ortopedyczna dla dzieci, młodzieży lub dorosłych

Proponowane przez naszych specjalistów zabiegi znajdują szerokie zastosowanie w leczeniu oraz rehabilitacji – wraz z innymi metodami fizjoterapii. Nasi fizjoterapeuci zajmują się leczeniem schorzeń i zaburzeń funkcjonalnych, które mają związek z mięśniami kręgosłupakończynami lub stawami zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Fizjoterapeuta pilnuje, jak dziecko wykonuje ćwiczenia na poprawę postawy ciała

Fizjoterapia zachowawcza, pooperacyjna oraz pourazowa

Każdy przyjmujący w naszym ośrodku fizjoterapeuta, zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń narządu ruchu. Proponowany przez nas zakres usług to nie tylko fizjoterapia zachowawcza czy pourazowa, ale także pooperacyjna i przygotowująca do zabiegów operacyjnych.

Chcesz wiedzieć więcej o fizjoterapii w Szczecinie?

Nasi fizjoterapeuci w Szczecinie są do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultacje lub zabieg z dziedziny fizjoterapii.

Decydując się na zabieg w naszym gabinecie wybierasz spośród szeregu skutecznych zabiegów, przeprowadzanych przez najwyższej klasy specjalistów. Zabiegi, które przeprowadzamy są wykonywane w czystych, profesjonalnych gabinetach zaopatrzonych w niezbędny sprzęt.

Fizjoterapia Szczecin

W ramach fizjoterapii i rehabilitacji wykonujemy w mieście Szczecin następujące usługi: 

Nasi specjaliści fizjoterapia Szczecin: 

 • Damian Stucki
  Dyplomowany Osteopata, absolwent Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii oraz Fizjoterapeuta – absolwent PUM w Szczecinie.
 • Rafał Antczak 
  Osteopata – Absolwent Europejskiej Szkoły Osteopatii ESO w Boxley oraz dyplomowany fizjoterapeuta i terapeuta manualny z 10-letnim stażem.
 • Wojciech Horba
  Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Szczecinie oraz magister fzjoterapii –  absolwent PUM.
 • Natalia Raj
  Magister fizjoterapii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
 • Marek Skawiński
  Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy z pacjentami kładzie duży nacisk na praktyczne wykorzystanie swojej wiedzy.

Fizjoterapia Szczecin
Fizjo-Pomoc to fizjoterapia i rehabilitacja

Czy przebyłeś uraz, po którym ciężko wrócić do normalnego życia?
Twoim zajęciom towarzyszy nieprzyjemny ból i dyskomfort?
Fizjoterapia to skuteczny sposób na powrót do zdrowia.