Rehabilitacja Szczecin

Rehabilitacja medyczna i fizjoterapia cieszą się dużą popularnością wśród osób, które z różnych przyczyn potrzebują pomocy w przywróceniu sprawności fizycznej. Pomoc w powrocie do zdrowia po urazie, zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa, zwiększenie ruchomości stawów czy pomoc w walce z obrzękami – w gabinecie rehabilitanta oraz fizjoterapeuty możesz pozbyć się tych i wielu innych problemów. Twoja sprawność i dobre samopoczucie jest w zasięgu ręki!

W ramach naszego gabinetu rehabilitacji oferujemy: rehabilitację dla dorosłych, rehabilitację kobiecą, rehabilitację dla dzieci i młodzieży, rehabilitację dla osób starszych.

Zalety stosowania rehabilitacji

Rehabilitacja pozwala na częściowe lub całkowite przywrócenie sprawności fizycznej i psychicznej. W gabinecie wykwalifikowanego rehabilitanta możesz spodziewać się opieki, która pozwoli na o wiele lepsze funkcjonowanie i komfort w codziennym życiu. 

Naszym celem jest holistyczne zaopiekowanie się każdym pacjentem, aby wyciągnął z zabiegów maksymalne korzyści.

Jak wygląda wizyta u rehabilitanta? 

Na początku wizyty możesz spodziewać się wywiadu, dzięki któremu Twój rehabilitant wybierze idealną terapię, skrojoną pod Twoje potrzeby. Dzięki temu czas, który włożysz w zabiegi będzie w pełni wykorzystany.

Fizjoterapia Szczecin

Jeśli posiadasz dokumentację medyczną, przynieś ją na pierwszą wizytę w naszej placówce. Zabierz ze sobą też wygodny, niekrępujący ruchów strój sportowy. Przeczytaj więcej o pierwszej wizycie u rehabilitanta.

Skuteczna rehabilitacja w Szczecinie

Do naszych gabinetów trafiają pacjenci, którzy wskutek choroby, powikłań po leczeniu lub wszelkich urazów mają trudność z powrotem do codziennego życia i wymagają rehabilitacji. Dbamy o takie dobranie terapii, aby problemy zdrowotne nie powtórzyły się w przyszłości.

 

Chcesz wiedzieć więcej o rehabilitacji w Szczecinie?

Nasi rehabilitanci w Szczecinie są do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultacje lub zabieg z dziedziny rehabilitacji.

Decydując się na zabieg w naszym gabinecie wybierasz spośród szeregu skutecznych zabiegów, przeprowadzanych przez najwyższej klasy specjalistów. Zabiegi, które przeprowadzamy są wykonywane w czystych, profesjonalnych gabinetach zaopatrzonych w niezbędny sprzęt.

Rehabilitacja w gabinecie Szczecin
Rehabilitacja w Szczecinie
Rehabilitacja dla dorosłych i dzieci
Rehabilitacja dorosłych, młodzieży i dzieci

Nasi specjaliści rehabilitacja Szczecin: 

 • Damian Stucki
  Dyplomowany Osteopata, absolwent Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii oraz Fizjoterapeuta – absolwent PUM w Szczecinie. 
 • Rafał Antczak 
  Osteopata – Absolwent Europejskiej Szkoły Osteopatii ESO w Boxley oraz dyplomowany fizjoterapeuta i terapeuta manualny z 10-letnim stażem.
 • Wojciech Horba
  Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Szczecinie oraz magister fzjoterapii –  absolwent PUM.
 • Natalia Raj
  Magister fizjoterapii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
 • Marek Skawiński
  Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy z pacjentami kładzie duży nacisk na praktyczne wykorzystanie swojej wiedzy.

Fizjoterapia Szczecin
Fizjo-Pomoc to fizjoterapia i rehabilitacja

Czy przebyłeś uraz, po którym ciężko wrócić do normalnego życia?
Twoim zajęciom towarzyszy nieprzyjemny ból i dyskomfort?
Fizjoterapia to skuteczny sposób na powrót do zdrowia.