Jak załatwić rehabilitację w domu (z dojazdem do pacjenta)?

Osoby, które nie mogą samodzielnie poruszać się trudno jest dotrzeć do placówek medycznych świadczących usługi w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji. Z tego właśnie powodu większość z nich rezygnuje z zabiegów fizjoterapeutycznych, nie dowiadując się wcześniej o innych możliwościach odbycia rehabilitacji we własnym domu. Niestety duża część społeczeństwa nadal nie zdaje sobie sprawy, że fizjoterapeuci oferują profesjonalną rehabilitację domową z dojazdem do pacjenta

Rehabilitacja domowa czy warto?

Dzisiaj zabiegi rehabilitacyjne w warunkach domowych są świadczone o wiele częściej, niż kiedyś. Wynika to z tego, że powstały inne warianty prywatnej opieki zdrowotnej po naprawdę przystępnej cenie. W przeciwieństwie do darmowej rehabilitacji domowej oferta dostępna jest nie tylko dla osób z poważniejszymi zaburzeniami funkcji motorycznych i po operacji, ale także innych pacjentów pilnie potrzebujących pomocy. Co więcej, prywatne gabinety lekarskie umożliwiają pacjentom odbywać zabiegi o wiele szybciej, a mianowicie jeszcze zanim otrzymają i zarejestrują wymagane skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

Fizjoterapia i rehabilitacja domowa polega na indywidualnej pracy z pacjentem, dzięki czemu jest ona zdecydowanie bardziej efektywna. Specjalista prowadzący wizyty w domu śledzi każdy jego ruch, postęp i aktualny stan zdrowia. W ten sposób nic mu nie umyka, a przy okazji pozwala zaoszczędzić pacjentowi bólu, związanego z przemieszczaniem się.

W jaki sposób można umówić się na wizytę domową?

Nie masz pojęcia, jak załatwić fizjoterapię/rehabilitację domową dla siebie lub bliskiej Ci osoby? Nic prostszego! Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie lub mailowo z naszym centrum medycznym i zapytasz się o szczegóły oferty rehabilitacji w Twoim domu.

Nasi fizjoterapeuci w Szczecinie chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z zabiegami rehabilitacyjnymi w warunkach domowych oraz zapiszą Cię na możliwie najbliższy termin.

Nasi specjaliści fizjoterapia Szczecin: 

 • Damian Stucki
  Dyplomowany Osteopata, absolwent Międzynarodowej Szkoły Osteopatii ESO w Anglii oraz Fizjoterapeuta – absolwent PUM w Szczecinie.
 • Rafał Antczak 
  Osteopata – Absolwent Europejskiej Szkoły Osteopatii ESO w Boxley oraz dyplomowany fizjoterapeuta i terapeuta manualny z 10-letnim stażem.
 • Katarzyna Błaszczyk
  Ukończyła studia magisterskie z fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
 • Wojciech Horba
  Absolwent Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Szczecinie oraz magister fzjoterapii –  absolwent PUM.
 • Magdalena Białas
  Magister Fizjoterapii, absolwentka PUM. Ukończyła studia podyplomowe na WSEiT w Poznaniu.
 • Natalia Rudnicka
  Magister fizjoterapii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
 • Marek Skawiński
  Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy z pacjentami kładzie duży nacisk na praktyczne wykorzystanie swojej wiedzy.

W ramach fizjoterapii i rehabilitacji wykonujemy w mieście Szczecin następujące usługi: 

Drenaż limfatyczny Szczecin
Fizjoterapia i rehabilitacja

Czy przebyłeś uraz, po którym ciężko wrócić do normalnego życia?
Twoim zajęciom towarzyszy nieprzyjemny ból i dyskomfort?
Fizjoterapia to skuteczny sposób na powrót do zdrowia.